MS27467T25B61PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B61PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 61C 61#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T25B61PB.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B61PB
Tau Wae MS27467T25B61PB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1187 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B61PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-37523
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Olive Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B61PB-LC
MS27467T25B61PB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 5874 pcs
Tikiake: MS27467T25B61PB-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B61PBL
MS27467T25B61PBL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 2174 pcs
Tikiake: MS27467T25B61PBL.pdf
RFQ
MS27467T25B61PALC
MS27467T25B61PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27467T25B61PALC.pdf
MS27467T25B61PAL
MS27467T25B61PAL
Tikiake: MS27467T25B61PAL.pdf
MS27467T25B61PB-LC
MS27467T25B61PB-LC
Whakaahuatanga: LJT 61C 61#20 PIN PLUG
MS27467T25B61PBLC
MS27467T25B61PBLC
Tikiake: MS27467T25B61PBLC.pdf
MS27467T25B61PC
MS27467T25B61PC
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T25B61PC.pdf
MS27467T25B61PB
MS27467T25B61PB
Tikiake: MS27467T25B61PB.pdf
MS27467T25B61PB-LC
MS27467T25B61PB-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel