MS27467T25B61PAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B61PAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B61PAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B61PAL
Tau Wae MS27467T25B61PAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1735 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B61PAL.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25B61PAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B61PALC
MS27467T25B61PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 1685 pcs
Tikiake: MS27467T25B61PALC.pdf
RFQ
MS27467T25B61PB
MS27467T25B61PB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1187 pcs
Tikiake: MS27467T25B61PB.pdf
RFQ
MS27467T25B61PA-LC
MS27467T25B61PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
MS27467T25B61PB-LC
MS27467T25B61PB-LC
Tikiake: MS27467T25B61PB-LC.pdf
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: LJT 61C 61#20 PIN PLUG
MS27467T25B61PA
MS27467T25B61PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T25B61PA.pdf
MS27467T25B61PA-LC
MS27467T25B61PA-LC
MS27467T25B61PA-LC
MS27467T25B61PA-LC
Tikiake: MS27467T25B61PB.pdf
I roto i te taonga: 945 pcs
Tikiake: MS27467T25B61PA.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel