MS27467T25B61PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B61PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T25B61PA.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 945 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 945 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B61PA
Tau Wae MS27467T25B61PA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 945 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B61PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL J
Rahi Hiku - Whakauru 25-61 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Green Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T25B61PA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 61 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Green
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B61PALC
MS27467T25B61PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 1685 pcs
Tikiake: MS27467T25B61PALC.pdf
RFQ
MS27467T25B61P-LC
MS27467T25B61P-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 1640 pcs
Tikiake: MS27467T25B61P-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B61PA
MS27467T25B61PA
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Tikiake: MS27467T25B61PA.pdf
MS27467T25B61PB
MS27467T25B61PB
Tikiake: MS27467T25B61PB.pdf
MS27467T25B61PA-LC
MS27467T25B61PA-LC
Whakaahuatanga: LJT 61C 61#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T25B61P-LC.pdf
MS27467T25B61PA
MS27467T25B61PA
Tikiake: MS27467T25B61PA.pdf
MS27467T25B61PA-LC
MS27467T25B61PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 PIN PLUG
MS27467T25B61PA-LC
MS27467T25B61PA-LC
MS27467T25B61P-UHST4
MS27467T25B61P-UHST4
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG STRGHT 61POS PIN
I roto i te taonga: 623 pcs
Tikiake: MS27467T25B61P-UHST4.pdf
MS27467T25B61PAL
MS27467T25B61PAL
Tikiake: MS27467T25B61PAL.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel