MS27467T25B61PBL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B61PBL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B61PBL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B61PBL
Tau Wae MS27467T25B61PBL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2174 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B61PBL.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-61
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25B61PBL Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 61
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 61 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B61PC-LC
MS27467T25B61PC-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 61POS INLINE
I roto i te taonga: 1451 pcs
Tikiake: MS27467T25B61PC-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B61PB
MS27467T25B61PB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 4717 pcs
Tikiake: MS27467T25B61PB.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: 8LT 61C 61#20 PIN PLUG
Tikiake: MS27467T25B61PB.pdf
MS27467T25B61PBLC
MS27467T25B61PBLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 61POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B61PBLC.pdf
MS27467T25B61PC
MS27467T25B61PC
Tikiake: MS27467T25B61PC.pdf
Tikiake: MS27467T25B61PCLC.pdf
Tikiake: MS27467T25B61PC.pdf
MS27467T25B61PB-LC
MS27467T25B61PB-LC
Whakaahuatanga: LJT 61C 61#20 PIN PLUG
MS27467T25B61PALC
MS27467T25B61PALC
Tikiake: MS27467T25B61PALC.pdf
MS27467T25B61PB-LC
MS27467T25B61PB-LC
MS27467T25B61PB-LC
MS27467T25B61PB-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel