MS27467T25B46SB
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B46SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T25B46SB.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Waehere Stock 763 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 763 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B46SB
Tau Wae MS27467T25B46SB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG FMALE 46POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 763 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B46SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-46 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T25B46SB
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Whakatauranga onamata 7.5A, 13A, 45A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Female Sockets Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B46SAL
MS27467T25B46SAL
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 46POS STRGHT SCKT
I roto i te taonga: 1802 pcs
Tikiake: MS27467T25B46SAL.pdf
RFQ
MS27467T25B46SA-LC
MS27467T25B46SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
I roto i te taonga: 1556 pcs
Tikiake: MS27467T25B46SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T25B46SBL
MS27467T25B46SBL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 46POS INLINE