| Tau Wae | MS27467T25B46SAL | Kaihanga | Souriau Connection Technology |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CONN HSG PLUG 46POS STRGHT SCKT | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture |
| He Rahinga Kei te wātea | 1802 pcs | Pepa Raraunga | MS27467T25B46SAL.pdf |
| Wireka Wire ranei Range - AWG | 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) | Whakamahi | Shielded |
| Patohia nga huanga | - | Momo | For Female Sockets |
| Aronga Whakatika | Crimp | Whakamutunga Whakamutunga | Circular |
| Rauemi Tae, Whakaoti | - | Kua oti te Rei | Aluminum Alloy |
| Raupapa | Military, MIL-DTL-38999 Series I | RoHS Tūnga | Bulk |
| Pukatuka / Mating Plug Taitapa | Olive Drab | Ētahi Ingoa | SMS27467T25B46SAL |
| Tae Mahi | -65°C ~ 175°C | Tau o nga Tauranga | 46 (44 + 2 Coax) |
| Tuhipoka | Contacts Not Included | Momo Tae | Free Hanging (In-Line) |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Ko te Whakatau Whakamatau | - |
| Te Tae Kaituku Taeke | 1 Weeks | Waehanga Kaihanga | MS27467T25B46SAL |
| Kua whakaratohia te Taimana Nui | 25-46 | Kōkuhu Rauemi | Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium |
| Kei roto | - | Ngā āhuatanga | Coupling Nut |
| Whakaahua nui | 46 (44 + 2 Coax) Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut | Whakaahuatanga | CONN HSG PLUG 46POS STRGHT SCKT |
| I teie nei - Max / Whakapā | Bayonet Lock | Te whakakotahi i nga mea matai, te papa | 1.890" (48.01mm) |