MS27467T25B46SC-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B46SC-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B46SC-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B46SC-LC
Tau Wae MS27467T25B46SC-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 46POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1552 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B46SC-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-46
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37486 Whakatakotoranga C
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 46 (44 + 2 Coax)
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 (4), 20 (40), 8 Coax (2) Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B46SBLC
MS27467T25B46SBLC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 46POS INLINE