MS27467T25B29SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B29SA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B29SA-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B29SA-LC
Tau Wae MS27467T25B29SA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1522 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B29SA-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-29
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37423 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 16 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B29SC
MS27467T25B29SC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 1250 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SC.pdf
RFQ
MS27467T25B29SB
MS27467T25B29SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 973 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SB.pdf
RFQ
MS27467T25B29SA
MS27467T25B29SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 4037 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SA.pdf
Tikiake: MS27467T25B29SA.pdf
MS27467T25B29SAL
MS27467T25B29SAL
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B29SAL.pdf
MS27467T25B29S-LC
MS27467T25B29S-LC
Tikiake: MS27467T25B29S-LC.pdf
MS27467T25B29SA-LC
MS27467T25B29SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B29SA-LC.pdf
MS27467T25B29S
MS27467T25B29S
Whakaahuatanga: CONN PLUG 29POS STRAIGHT W/SCKT
Tikiake: MS27467T25B29S.pdf
I roto i te taonga: 891 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SB.pdf
MS27467T25B29SB-LC
MS27467T25B29SB-LC
Tikiake: MS27467T25B29SB-LC.pdf
MS27467T25B29SALC
MS27467T25B29SALC
Tikiake: MS27467T25B29SALC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel