MS27467T25B29SAL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T25B29SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T25B29SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T25B29SAL
Tau Wae MS27467T25B29SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1906 pcs Pepa Raraunga MS27467T25B29SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 25-29
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T25B29SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.890" (48.01mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 16
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T25B29SB
MS27467T25B29SB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 973 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SB.pdf
RFQ
MS27467T25B29SA
MS27467T25B29SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
I roto i te taonga: 1187 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SA.pdf
RFQ
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 4037 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SA.pdf
Tikiake: MS27467T25B29SB.pdf
MS27467T25B29SC
MS27467T25B29SC
Tikiake: MS27467T25B29SC.pdf
Whakaahuatanga: 8LT 29C 29#16 SKT PLUG
Tikiake: MS27467T25B29SC.pdf
MS27467T25B29S-LC
MS27467T25B29S-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B29S-LC.pdf
MS27467T25B29SA-LC
MS27467T25B29SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B29SA-LC.pdf
MS27467T25B29SALC
MS27467T25B29SALC
Tikiake: MS27467T25B29SALC.pdf
I roto i te taonga: 891 pcs
MS27467T25B29SB-LC
MS27467T25B29SB-LC
Tikiake: MS27467T25B29SB-LC.pdf
MS27467T25B29SA-LC
MS27467T25B29SA-LC
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel