MS27467T25B29SA
MS27467T25B29SA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG FMALE 29POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1187 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SA.pdf
RFQ
MS27467T25B29SA
MS27467T25B29SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
I roto i te taonga: 891 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SA.pdf
RFQ
MS27467T25B29SA
MS27467T25B29SA
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
I roto i te taonga: 4037 pcs
Tikiake: MS27467T25B29SA.pdf
MS27467T25B29SA-LC
MS27467T25B29SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 29POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B29SA-LC.pdf
MS27467T25B29PLC
MS27467T25B29PLC
Whakaahuatanga: CONN HSG PLUG 29POS STRGHT PINS
Tikiake: MS27467T25B29PLC.pdf
MS27467T25B29S-LC
MS27467T25B29S-LC
Whakaahuatanga: CONN PLG HSG FMALE 29POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B29S-LC.pdf
MS27467T25B29SA-LC
MS27467T25B29SA-LC
MS27467T25B29S
MS27467T25B29S
I roto i te taonga: 845 pcs
Tikiake: MS27467T25B29S.pdf
MS27467T25B29PD-LC
MS27467T25B29PD-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 29POS INLINE
Tikiake: MS27467T25B29PD-LC.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel