MS27467T23B53PBL
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23B53PBL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T23B53PBL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23B53PBL
Tau Wae MS27467T23B53PBL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2096 pcs Pepa Raraunga MS27467T23B53PBL.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-53
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27467T23B53PBL Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa - Kei roto -
Tae Housing Olive Drab Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Drab Cadmium Ko te Hononga Nuturu 1.726" (43.85mm)
Momo Hoapā Crimp Rahi Hoapā 20
Hoahoa Whakapā Circular Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23B53PC
MS27467T23B53PC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1425 pcs
Tikiake: MS27467T23B53PC.pdf
RFQ
MS27467T23B53PB-LC
MS27467T23B53PB-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 2253 pcs
Tikiake: MS27467T23B53PB-LC.pdf
RFQ
MS27467T23B53PB
MS27467T23B53PB
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Tikiake: MS27467T23B53PB.pdf