MS27467T23B53PB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23B53PB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27467T23B53PB.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23B53PB
Tau Wae MS27467T23B53PB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1378 pcs Pepa Raraunga MS27467T23B53PB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-53 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27467T23B53PB
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 53 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga Coupling Nut
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold
Whakatauranga onamata 7.5A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Plug, Male Pins Tae Olive Drab
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23B53P-LC
MS27467T23B53P-LC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: LJT 53C 53#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 1181 pcs
Tikiake: MS27467T23B53P-LC.pdf
RFQ
MS27467T23B53PB
MS27467T23B53PB
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1222 pcs
Tikiake: MS27467T23B53PB.pdf
RFQ
MS27467T23B53PALC
MS27467T23B53PALC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
Tikiake: MS27467T23B53PALC.pdf
MS27467T23B53PA
MS27467T23B53PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27467T23B53PA.pdf
MS27467T23B53PB
MS27467T23B53PB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27467T23B53PB.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
MS27467T23B53PAL
MS27467T23B53PAL
Tikiake: MS27467T23B53PAL.pdf
MS27467T23B53PB-LC
MS27467T23B53PB-LC
Tikiake: MS27467T23B53PB-LC.pdf
Tikiake: MS27467T23B53PA.pdf
MS27467T23B53PB-LC
MS27467T23B53PB-LC
MS27467T23B53PC
MS27467T23B53PC
Tikiake: MS27467T23B53PC.pdf
MS27467T23B53PBL
MS27467T23B53PBL
Tikiake: MS27467T23B53PBL.pdf
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel