MS27467T23B53PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T23B53PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
Ngā Rauemi: MS27467T23B53PB-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T23B53PB-LC
Tau Wae MS27467T23B53PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1521 pcs Pepa Raraunga MS27467T23B53PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-53
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-37227 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 53
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 53 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Aluminum Alloy, Olive Cadmium
Ko te Hononga Nuturu 1.726" (43.85mm) Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Plug Housing
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T23B53PALC
MS27467T23B53PALC
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG MALE 53POS INLINE
I roto i te taonga: 1757 pcs
Tikiake: MS27467T23B53PALC.pdf
RFQ
MS27467T23B53PC
MS27467T23B53PC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG MALE 53POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1173 pcs
Tikiake: MS27467T23B53PC.pdf
RFQ
MS27467T23B53PB
MS27467T23B53PB
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Tikiake: MS27467T23B53PB.pdf
Tikiake: MS27467T23B53PB.pdf
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 53POS INLINE
MS27467T23B53PAL
MS27467T23B53PAL
Tikiake: MS27467T23B53PAL.pdf
MS27467T23B53PB-LC
MS27467T23B53PB-LC
Tikiake: MS27467T23B53PB-LC.pdf
MS27467T23B53PC-LC
MS27467T23B53PC-LC
Tikiake: MS27467T23B53PC-LC.pdf
MS27467T23B53PBL
MS27467T23B53PBL
Tikiake: MS27467T23B53PBL.pdf
Tikiake: MS27467T23B53PC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel