MS27467T15Z19PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15Z19PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 19C 19#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15Z19PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15Z19PA
Tau Wae MS27467T15Z19PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1076 pcs Pepa Raraunga MS27467T15Z19PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36479
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27467T15Z35PA
MS27467T15Z35PA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 37C 37#22D PIN PLUG
I roto i te taonga: 1377 pcs
Tikiake: MS27467T15Z35PA.pdf
RFQ
MS27467T15Z19SA-LC
MS27467T15Z19SA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 1477 pcs
Tikiake: MS27467T15Z19SA-LC.pdf
RFQ
MS27467T15Z19PA-LC
MS27467T15Z19PA-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE