MS27467T15Z18SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15Z18SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 SKT PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15Z18SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15Z18SA
Tau Wae MS27467T15Z18SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1232 pcs Pepa Raraunga MS27467T15Z18SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36475
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A