MS27467T15Z18PA
Hua Hua
Tau Wae: MS27467T15Z18PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 18C 18#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: MS27467T15Z18PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27467T15Z18PA
Tau Wae MS27467T15Z18PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1310 pcs Pepa Raraunga MS27467T15Z18PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL D
Rahi Hiku - Whakauru 15-18 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-36473
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A