MS27466T21F16SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21F16SAL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27466T21F16SAL.pdf
RoHs Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21F16SAL
Tau Wae MS27466T21F16SAL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2578 pcs Pepa Raraunga MS27466T21F16SAL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-16
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27466T21F16SAL Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount