MS27466T21F16SL
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21F16SL
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Ngā Rauemi: MS27466T21F16SL.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21F16SL
Tau Wae MS27466T21F16SL Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 2660 pcs Pepa Raraunga MS27466T21F16SL.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-16
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Ētahi Ingoa SMS27466T21F16SL Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 16
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 1 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Kei roto -
Tae Housing Silver Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount