MS27466T21F16SA
Hua Hua
Tau Wae: MS27466T21F16SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: MS27466T21F16SA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o MS27466T21F16SA
Tau Wae MS27466T21F16SA Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kawea atu te kore utu / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1804 pcs Pepa Raraunga MS27466T21F16SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu - Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-16 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SMS27466T21F16SA
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 2 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS non-compliant Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa Environment Resistant Ngā āhuatanga -
Pato Tere Bayonet Lock Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 13A Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 50.0µin (1.27µm) Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold
Momo Hononga Receptacle, Female Sockets Tae Silver
Ko te whakatuwhera o te tau - Rauemi Backshell, Pae -
Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
MS27466T21F16SA
MS27466T21F16SA
Kaihanga: Amphenol Aerospace Operations
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
I roto i te taonga: 1438 pcs
Tikiake: MS27466T21F16SA.pdf
RFQ
MS27466T21F16PB-LC
MS27466T21F16PB-LC
Kaihanga: Agastat Relays / TE Connectivity
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 16POS PNL MT
I roto i te taonga: 2235 pcs
Tikiake: MS27466T21F16PB-LC.pdf
RFQ
MS27466T21F16S
MS27466T21F16S
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Tikiake: MS27466T21F16S.pdf
Tikiake: MS27466T21F16S.pdf
MS27466T21F16PL
MS27466T21F16PL
Tikiake: MS27466T21F16PL.pdf
MS27466T21F16SB-LC
MS27466T21F16SB-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 16POS PNL MT
Tikiake: MS27466T21F16SB-LC.pdf
MS27466T21F16SA
MS27466T21F16SA
Tikiake: MS27466T21F16SA.pdf
MS27466T21F16SAL
MS27466T21F16SAL
Tikiake: MS27466T21F16SAL.pdf
MS27466T21F16SB
MS27466T21F16SB
Tikiake: MS27466T21F16SB.pdf
MS27466T21F16SC
MS27466T21F16SC
Tikiake: MS27466T21F16SC.pdf
MS27466T21F16S-LC
MS27466T21F16S-LC
Tikiake: MS27466T21F16S-LC.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel