JBXSR2G18FCSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR2G18FCSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 18POS PNL MNT SKT CRMP
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR2G18FCSDSR
Tau Wae JBXSR2G18FCSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS PNL MNT SKT CRMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1199 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 660VDC Patohia nga huanga IP40
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Chrome over Nickel
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa JBX
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 18 Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga JBXSR2G18FCSDSR Kua whakaratohia te Taimana Nui 2
Ngā āhuatanga Cable Clamp, Shielded Whakaahua nui 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 18POS PNL MNT SKT CRMP Whakatauranga onamata 5.5A