JBXSR2G16FCSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR2G16FCSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXSR2G16FCSDSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR2G16FCSDSR
Tau Wae JBXSR2G16FCSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1213 pcs Pepa Raraunga JBXSR2G16FCSDSR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 730V Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 2 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Backshell
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -