JBXSR2G16FSSDSMR
Hua Hua
Tau Wae: JBXSR2G16FSSDSMR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP
Ngā Rauemi: JBXSR2G16FSSDSMR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXSR2G16FSSDSMR
Tau Wae JBXSR2G16FSSDSMR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 16POS SOLDER CUP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1363 pcs Pepa Raraunga JBXSR2G16FSSDSMR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 730V Whakamutunga Solder Cup
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 2 Rauemi Hee Brass
Kua oti te Rei Chrome over Nickel Raupapa JBX
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 16
Momo Tae Free Hanging (In-Line); Panel Mount Tae Whakatu Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau UL94 V-0
Tiaki Ingoa IP40 Ngā āhuatanga Backshell, Boot Adapter
Pato Tere Push-Pull Whakaahuatanga Taipitopito 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Cup Gold
Whakatauranga onamata 6A Whakaaetanga Mea -