JBXHH2G16FCSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXHH2G16FCSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT CRMP
Ngā Rauemi: JBXHH2G16FCSDSR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
25 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXHH2G16FCSDSR
Tau Wae JBXHH2G16FCSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT CRMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2096 pcs Pepa Raraunga JBXHH2G16FCSDSR.pdf
Putanga - Kua tohua 730VDC Patohia nga huanga IP68 - Dust Tight, Waterproof
Whakamutunga Crimp Rahi Rae - Whakauru (Tahuri Mai) Brass, Chrome over Nickel
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa JBX
RoHS Tūnga Bulk Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Tauranga 16 Momo Tae Panel Mount, Bulkhead - Rear Side Nut
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks
Waehanga Kaihanga JBXHH2G16FCSDSR Kua whakaratohia te Taimana Nui 2
Ngā āhuatanga Shielded Whakaahua nui 16 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold
Whakaahuatanga CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT CRMP Whakatauranga onamata 6A