JBXHH2G12FCSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXHH2G12FCSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXHH2G12FCSDSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXHH2G12FCSDSR
Tau Wae JBXHH2G12FCSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2002 pcs Pepa Raraunga JBXHH2G12FCSDSR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 830V Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 12
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 7A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 19.7µin (0.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JBXHH2G16FCSDSR
JBXHH2G16FCSDSR
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT 16POS PNL MNT SKT CRMP
I roto i te taonga: 2096 pcs
Tikiake: JBXHH2G16FCSDSR.pdf
RFQ
JBXHH2G12FSSDS
JBXHH2G12FSSDS
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
I roto i te taonga: 1139 pcs
Tikiake: JBXHH2G12FSSDS.pdf
RFQ
JBXHH2G12FCSDS
JBXHH2G12FCSDS
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP