JBXHH2G18FCSDSR
Hua Hua
Tau Wae: JBXHH2G18FCSDSR
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP
Ngā Rauemi: JBXHH2G18FCSDSR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o JBXHH2G18FCSDSR
Tau Wae JBXHH2G18FCSDSR Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1782 pcs Pepa Raraunga JBXHH2G18FCSDSR.pdf
Te Whakatau Ngaohiko 660V Whakamutunga Crimp
Packaging Bulk Whakatakotoranga G
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tau o nga Tauranga 18
Ngā āhuatanga - Pato Tere Push-Pull
Whakaahuatanga Taipitopito 18 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Whakatauranga onamata 5.5A
Whakaaetanga Mea - Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae 19.7µin (0.50µm)
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Industrial, Instrumentation, Medical, Telecommunications
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
JBXHH2G18FCSDS
JBXHH2G18FCSDS
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT FMALE 18POS GOLD CRIMP