BACC63CU25D29SN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CU25D29SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 29C 29#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: BACC63CU25D29SN.pdf
Waehere Stock 419 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 419 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CU25D29SN
Tau Wae BACC63CU25D29SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 29C 29#16 SKT RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 419 pcs Pepa Raraunga BACC63CU25D29SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-29 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 29
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 29 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A