BACC63CU25D24SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CU25D24SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 24C 12#16, 12#12 SKT RECP
Ngā Rauemi: BACC63CU25D24SN.pdf
Waehere Stock 454 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 454 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CU25D24SN
Tau Wae BACC63CU25D24SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 24C 12#16, 12#12 SKT RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 454 pcs Pepa Raraunga BACC63CU25D24SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-24 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa SOUBACC63CU25D24SN
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Kōkuhu Rauemi Thermoplastic
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Ngā āhuatanga -
Pato Tere Threaded Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Whakatauranga onamata 13A, 23A Whakaaetanga Mea Copper Alloy