BACC63CU25D43SN
Hua Hua
Tau Wae: BACC63CU25D43SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua BACC 53C 23#20, 20#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: BACC63CU25D43SN.pdf
Waehere Stock 459 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 459 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BACC63CU25D43SN
Tau Wae BACC63CU25D43SN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga BACC 53C 23#20, 20#16 SKT RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 459 pcs Pepa Raraunga BACC63CU25D43SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-43 Rauemi Hee Composite
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa BACC63, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 43
Momo Tae Panel Mount Tae Whakatu Flange
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A