8T324B19PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T324B19PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 19C 19#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8T324B19PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T324B19PN
Tau Wae 8T324B19PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1041 pcs Pepa Raraunga 8T324B19PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-19 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24933
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A