8T324B24PN
Hua Hua
Tau Wae: 8T324B24PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8T 24C 12#16 12#12 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8T324B24PN.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T324B24PN
Tau Wae 8T324B24PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1118 pcs Pepa Raraunga 8T324B24PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 24-24 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Olive Drab Cadmium Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-24939
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 24 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 13A, 23A