8T324B19PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8T324B19PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8T324B19PA-LC.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8T324B19PA-LC
Tau Wae 8T324B19PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 1560 pcs Pepa Raraunga 8T324B19PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 24-19
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Cadmium
Raupapa MIL-DTL-38999 Series II, 8T Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-24932 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Olive
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -