8LT721F11PB-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT721F11PB-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8LT721F11PB-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT721F11PB-LC
Tau Wae 8LT721F11PB-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1804 pcs Pepa Raraunga 8LT721F11PB-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-11
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-22534 Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 11
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -