8LT721F11PA
Hua Hua
Tau Wae: 8LT721F11PA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 11C 11#12 PIN J/N
Ngā Rauemi: 8LT721F11PA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT721F11PA
Tau Wae 8LT721F11PA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1351 pcs Pepa Raraunga 8LT721F11PA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22531
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT721F11BB
8LT721F11BB
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 11C 11#12 SKT J/N
I roto i te taonga: 2193 pcs
Tikiake: 8LT721F11BB.pdf
RFQ
8LT721F11SA
8LT721F11SA
I roto i te taonga: 1475 pcs
Tikiake: 8LT721F11SA.pdf
RFQ
8LT721F11PA-LC
8LT721F11PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS PNL MT