8LT721F11SB
Hua Hua
Tau Wae: 8LT721F11SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 11C 11#12 SKT J/N
Ngā Rauemi: 8LT721F11SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT721F11SB
Tau Wae 8LT721F11SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1684 pcs Pepa Raraunga 8LT721F11SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 21-11 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-22539
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Bulkhead - Front Side Nut Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa Environment Resistant
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 23A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8LT721F11SB-LC
8LT721F11SB-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 11POS PNL MT