8LT223Z55PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT223Z55PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT223Z55PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 784 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 784 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT223Z55PN
Tau Wae 8LT223Z55PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 784 pcs Pepa Raraunga 8LT223Z55PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Black Zinc Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-16130
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Black Ko te whakatuwhera o te tau 1.236" ~ 1.240" (31.40mm ~ 31.50mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
8LT225F04AA
8LT225F04AA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8LT 56C 48#20 8#16 PIN RECP
I roto i te taonga: 1303 pcs
Tikiake: 8LT225F04AA.pdf
RFQ
8LT223Z55PN-LC
8LT223Z55PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT