8LT223F55PN
Hua Hua
Tau Wae: 8LT223F55PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8LT 55C 55#20 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8LT223F55PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT223F55PN
Tau Wae 8LT223F55PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1061 pcs Pepa Raraunga 8LT223F55PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 23-55 Rauemi Hee Aluminum Alloy
Kua oti te Rei Nickel Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-16124
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 55 Momo Tae Panel Mount
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Male Pins
Tae Silver Ko te whakatuwhera o te tau 1.236" ~ 1.240" (31.40mm ~ 31.50mm)
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Ngā Hua e hāngai ana
8LT223F35PN-LC
8LT223F35PN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 100POS PNL MT
I roto i te taonga: 1524 pcs
Tikiake: 8LT223F35PN-LC.pdf
RFQ
8LT223F55PN-LC
8LT223F55PN-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT