8LT223F55PN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8LT223F55PN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT
Ngā Rauemi: 8LT223F55PN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8LT223F55PN-LC
Tau Wae 8LT223F55PN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1271 pcs Pepa Raraunga 8LT223F55PN-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Unshielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 23-55
Rauemi Hee Aluminum Alloy Kua oti te Rei Nickel
Raupapa MIL-DTL-38999 Series I, 8LT Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-16125 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 55
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Kei roto - Tae Housing Silver
Ngā āhuatanga - Pato Tere Bayonet Lock
Whakaahuatanga Taipitopito 55 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -
Ko te Hononga Nuturu - Momo Hoapā Crimp
Rahi Hoapā 20 Hoahoa Whakapā Circular
Momo Hononga Receptacle Housing
Ngā Hua e hāngai ana
8LT223F35PN-LC
8LT223F35PN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG MALE 100POS PNL MT