8D519K18SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D519K18SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 18C 14#22D 4#8 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D519K18SN.pdf2.8D519K18SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 315 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 315 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519K18SN
Tau Wae 8D519K18SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 315 pcs Pepa Raraunga 1.8D519K18SN.pdf2.8D519K18SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-18 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9538
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 18 (14 + 4 Triax) Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 18 (14 + 4 Triax) Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 5A, 45A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Female Sockets
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D519K18SN-LC
8D519K18SN-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSG FMALE 18POS INLINE