8D519K11SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D519K11SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 11#16 SKT PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D519K11SN.pdf2.8D519K11SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 446 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519K11SN
Tau Wae 8D519K11SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 446 pcs Pepa Raraunga 1.8D519K11SN.pdf2.8D519K11SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-11 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9532
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 13A