8D519K28PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D519K28PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D519K28PN.pdf2.8D519K28PN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 577 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 577 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D519K28PN
Tau Wae 8D519K28PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 577 pcs Pepa Raraunga 1.8D519K28PN.pdf2.8D519K28PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-28 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-9542
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 28 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D519K28AN
8D519K28AN
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 28C 26#20 2#16 PIN PLUG
I roto i te taonga: 587 pcs
Tikiake: 8D519K28AN.pdf
RFQ
8D519K28SN
8D519K28SN
Whakaahuatanga: 8D 28C 26#20 2#16 SKT PLUG
I roto i te taonga: 583 pcs
Tikiake: 8D519K28SN.pdf
RFQ
8D519K28PN-LC
8D519K28PN-LC
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 28POS INLINE