8D515K19SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D515K19SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D515K19SN-LC.pdf2.8D515K19SN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515K19SN-LC
Tau Wae 8D515K19SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSG FMALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1141 pcs Pepa Raraunga 1.8D515K19SN-LC.pdf2.8D515K19SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Stainless Steel Kua oti te Rei Passivated
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-8363 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing -
Ngā āhuatanga Coupling Nut, Firewall Usage Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Stainless Steel, Passivated