8D515K19PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D515K19PA-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Ngā Rauemi: 1.8D515K19PA-LC.pdf2.8D515K19PA-LC.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 715 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 715 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515K19PA-LC
Tau Wae 8D515K19PA-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 715 pcs Pepa Raraunga 1.8D515K19PA-LC.pdf2.8D515K19PA-LC.pdf
Momo For Male Pins Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 15-19
Rauemi Hee Stainless Steel Kua oti te Rei Passivated
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-8357 Whakatakotoranga A
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 19
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing -
Ngā āhuatanga Coupling Nut, Firewall Usage Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut, Firewall Usage Te whakakotahi i nga mea matai, te papa Stainless Steel, Passivated