8D515K19PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D515K19PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 19C 19#20 PIN PLUG
Ngā Rauemi: 1.8D515K19PN.pdf2.8D515K19PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D515K19PN
Tau Wae 8D515K19PN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 1084 pcs Pepa Raraunga 1.8D515K19PN.pdf2.8D515K19PN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 15-19 Rauemi Hee Stainless Steel
Kua oti te Rei Passivated Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-8358
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 200°C
Tau o nga Tauranga 19 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga Coupling Nut Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 19 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Tae - Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D515K19PA-LC
8D515K19PA-LC
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
I roto i te taonga: 715 pcs
Tikiake: 8D515K19PA-LC.pdf
RFQ
8D515K19AN
8D515K19AN
Whakaahuatanga: 8D 19C 19#20 PIN PLUG
I roto i te taonga: 963 pcs
Tikiake: 8D515K19AN.pdf
RFQ
8D515K19PN-LC
8D515K19PN-LC