8D125ZC11SN
Hua Hua
Tau Wae: 8D125ZC11SN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D125ZC11SN.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 361 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 361 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125ZC11SN
Tau Wae 8D125ZC11SN Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 361 pcs Pepa Raraunga 8D125ZC11SN.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6767
Whakatakotoranga N (Normal) Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 33A