8D125ZC11SA
Hua Hua
Tau Wae: 8D125ZC11SA
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D125ZC11SA.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 444 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 444 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125ZC11SA
Tau Wae 8D125ZC11SA Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 444 pcs Pepa Raraunga 8D125ZC11SA.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6763
Whakatakotoranga A Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 33A
Whakaaetanga Mea Copper Alloy Whakaaetia te Poari Moti - Te Tae -
Whakaoti Whakamutunga - Tae Gold Momo Hononga Receptacle, Female Sockets
Tae Green Ko te whakatuwhera o te tau -
Rauemi Backshell, Pae - Nga tono Aviation, Marine, Military
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
8D125ZC11BA
8D125ZC11BA
Kaihanga: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga: 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP
I roto i te taonga: 1285 pcs
Tikiake: 8D125ZC11BA.pdf
RFQ
8D125ZC11PA-LC
8D125ZC11PA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSNG MALE 11POS INLINE
I roto i te taonga: 1044 pcs
Tikiake: 8D125ZC11PA-LC.pdf
RFQ
8D125ZC11SA-LC
8D125ZC11SA-LC
Whakaahuatanga: CONN RCPT HSG FMALE 11POS INLINE