8D125ZC11SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D125ZC11SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 11C 2#20 9#10 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D125ZC11SB.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 446 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 446 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D125ZC11SB
Tau Wae 8D125ZC11SB Kaihanga Souriau Connection Technology
He Rahinga Kei te wātea 446 pcs Pepa Raraunga 8D125ZC11SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 25-11 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Ētahi Ingoa 1792-6765
Whakatakotoranga B Tae Mahi -65°C ~ 175°C
Tau o nga Tauranga 11 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Tae Whakatu - Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 11 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 33A