8D119ZC32SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 8D119ZC32SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 32C 32#20 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D119ZC32SB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D119ZC32SB
Tau Wae 8D119ZC32SB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 32C 32#20 SKT RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1003 pcs Pepa Raraunga 8D119ZC32SB.pdf
Te Whakatau Ngaohiko - Whakamutunga Crimp
Te whakangungu Shielded Rahi Rahi, MIL -
Rahi Hiku - Whakauru 19-32 Rauemi Hee Aluminum
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 32
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Tae Whakatu -
Ko te Whakatau Whakamatau - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A