8D119ZC28PN
Hua Hua
Tau Wae: 8D119ZC28PN
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 28C 26#20 2#16 PIN RECP
Ngā Rauemi: 8D119ZC28PN.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D119ZC28PN
Tau Wae 8D119ZC28PN Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 28C 26#20 2#16 PIN RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1022 pcs Pepa Raraunga 8D119ZC28PN.pdf
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 28
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A