8D119ZC28SB
Hua Hua
Tau Wae: 8D119ZC28SB
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua 8D 28C 26#20 2#16 SKT RECP
Ngā Rauemi: 8D119ZC28SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D119ZC28SB
Tau Wae 8D119ZC28SB Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga 8D 28C 26#20 2#16 SKT RECP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 1096 pcs Pepa Raraunga 8D119ZC28SB.pdf
Kua oti te Rei Green Zinc Cobalt Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D
Packaging Bulk Whakatakotoranga B
Tae Mahi -65°C ~ 175°C Tau o nga Tauranga 28
Ngā āhuatanga - Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 28 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Whakatauranga onamata 7.5A, 13A