8D021K39SN-LC
Hua Hua
Tau Wae: 8D021K39SN-LC
Kaihanga / Waitohu: Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga hua CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT
Ngā Rauemi: 1.8D021K39SN-LC.pdf2.8D021K39SN-LC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 8D021K39SN-LC
Tau Wae 8D021K39SN-LC Kaihanga Souriau Connection Technology
Whakaahuatanga CONN RCPT HSG FMALE 39POS PNL MT Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1041 pcs Pepa Raraunga 1.8D021K39SN-LC.pdf2.8D021K39SN-LC.pdf
Momo For Female Sockets Te whakangungu Shielded
Rahi Rahi, MIL - Rahi Hiku - Whakauru 21-39
Rauemi Hee Stainless Steel Kua oti te Rei Passivated
Raupapa MIL-DTL-38999 Series III, 8D Packaging Bulk
Ētahi Ingoa 1792-2831 Whakatakotoranga N (Normal)
Tae Mahi -65°C ~ 200°C Tau o nga Tauranga 39
Tuhipoka Contacts Not Included Momo Tae Panel Mount
Tae Whakatu Flange Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Kōkuhu Rauemi Thermoplastic Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof
Kei roto - Tae Housing -
Ngā āhuatanga Firewall Usage Pato Tere Threaded
Whakaahuatanga Taipitopito 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Firewall Usage Te whakakotahi i nga mea matai, te papa -